Úvodní strana | Jak nakupovat | Nejčastější dotazy | O nás | Spolupráce | Obchodní podmínky | Kontakt

Přihlášení | prázdný košík

Poštovné v rámci České republiky v hodnotě objednávky od 3000,- Kč (včetně) do 1 mil. Kč (včetně) je zdarma.

O nás

Přímý nákup a prodej

Nákup a prodej investičního zlata v podobě zlatých mincí a slitků zabezpečujeme od roku 2008. Navázali jsme obchodní spolupráci s nejvýznamnějšími producenty zlata v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Získané zkušenosti nám umožňují nabídnout nejlepší ceny zlata na českém trhu při zachování kvality prodeje. Zboží odebíráme přímo od výrobce nebo od prověřených obchodníků, garantujeme původ zboží a zpětný odkup. Zaručujeme diskrétní a bezpečné dodání. Osobní přístup ke klientům nám umožňuje posouvat nabídku a kvalitu služeb na kvalitativně vyšší úroveň.

SDĚLENÍ

Ing. Pavel Hýbler se v roce 2021 pokusil o likvidaci společnosti ( v roce 2021 jsem jeho podíl odkoupil) a to i navzdory tomu, že společnost v roce 2020 vykazovala zisk ve výši 2.500.000,- Kč . Důvody proč se o to snažil se následně odkryli. Dnes se honosí na svých stránkách informacemi o dlouhodobých zkušenostech ve společnosti EMS Gold Investments, s.r.o. a EMS Gold Investments SR, s.r.o.. Zmínka o tom že se je pokusil zlikvidovat tam však s podivem není.

Spořící produkt - ZLATO & SPOŘENÍ

Složitost ekonomické situace nejenom v České republice, neustále se zhoršující podmínky pří ochraně úspor občanů, jejich doslovné znehodnocování nás přiměli k přípravě spořícího produktu – ZLATO & SPOŘENÍ – který umožňuje každému z nás podle svých možností ukládat své peníze do fyzického zlata. Jedná se o ojedinělý produkt, který nabízí pouze naše společnost. Parametry související s produktem ZLATO & SPOŘENÍ:

To, co nabízí náš produkt ZLATO & SPOŘENÍ, Vám nenabídnou žádné produkty postavené na papírových bankovkách, žádné bankovky a už vůbec ne česká koruna.

Traders - obchodování

Komu je produkt určen
Produkt je zajímavý pro investory, kteří mají zájem o nákup nebo prodej investičního zlata nebo stříbra (zboží) za cenu, kterou si sami určí, nemají však čas sledovat cenový nárůst nebo pokles tohoto zboží. Zadají cenu nákupu, za kterou chtějí zboží nakoupit, a naše společnost tento požadavek zabezpečí, tj. nakoupí nebo prodá požadované zboží v čase, kdy bude jeho cena odpovídat ceně, kterou zadal investor (kupující).

Na závěr

Vzájemná důvěra mezi námi a našimi klienty je základem našeho podnikání. Záleží nám na tom, aby náš zákazník byl spokojen. U všech mincí i slitků uvádíme přesné technické parametry, především složení a ryzost kovu. Denně aktualizujeme ceny zboží (podle aktuálního kurzu drahých kovů - aktuální fixing na Londýnské burze je dostupný přímo na našich webových stránkách - na světových trzích a aktuálního kurzu koruny).

Jednou z mála věcí, které uchovávají hodnotu naší práce v čase, je právě zlato. Zlato jako celosvětově přijata komodita nebylo stanoveno arbitrárně vládami, ale bylo zvoleno jako uchovatel hodnoty z koncenzu všech lidí a je akceptováno ve všech státech světa.

načítám...

© 2008 - 2023 EMS Gold Investments, s. r. o.