Úvodní strana | Jak nakupovat | Nejčastější dotazy | O nás | Spolupráce | Obchodní podmínky | Kontakt

Přihlášení | prázdný košík

Poštovné v rámci České republiky v hodnotě objednávky od 3000,- Kč (včetně) do 1 mil. Kč (včetně) je zdarma.
UPOZORNĚNÍ. Vážení klienti, v rámci zlepšování našich služeb, je možné u většiny zboží nakupovat NONSTOP tj. i mimo pracovní dobu (včetně soboty a neděle) s okamžitou fixací ceny.

Etuje - Rámeček 3 D - 10 x 10 cm

Etuje - Rámeček 3 D - 10 x 10 cm
Etuje - Rámeček 3 D - 10 x 10 cm Etuje - Rámeček 3 D - 10 x 10 cm Etuje - Rámeček 3 D - 10 x 10 cm

rozměr cm: 10x10
barva: černá

Dostupnost: Dostupné

Cena bez DPH 376 Kč 16,05 EUR
Cena s DPH 455 Kč 19,42 EUR

Etuje - Rámeček 3 D - 10 x 10 cm

Ukažte své investiční mince co nejlépe s naším elegantním rámem displeje. Inspirovaný 3D design vám umožní vidět zobrazenou minci ze všech úhlů. Je to atraktivní doplněk do vaší sbírky drahých kovů a také praktický způsob, jak ukázat mince, které byste rádi prodali.

Každý rám má všestranný sklopný otevírací mechanismus, který vám umožní bezpečně umístit vybranou minci na výstavu. Jednoduše zaklapněte uzávěr rámečku displeje a jste připraveni vystavit své oblíbené mince na policích nebo ve výklencích. Elegantní černý povrch doplní jakýkoli typ dekoru a funguje stejně dobře v obytných i obchodních prostředích.

Věnujte svým mincím American Eagles, Australian Tiger Shark nebo Kanadský javor péči a pozornost, kterou si zaslouží. Nejen, že náš jedinečný rámeček displeje CoinInvest.com zobrazuje mince v jejich nejlepší výhodě, ale také poskytuje bezpečný způsob skladování, který zabraňuje poškrábání a poškození. Světelné okno má velikost 7 cm x 7 cm (2,75 palce x 2,75 palce).

Výběr měny platby si můžete zvolit při odeslání objednávky

Ceny se aktualizují průběžně v minutových intervalech a to i v průběhu objednávky.

načítám...

© 2008 - 2023 EMS Gold Investments, s. r. o.